Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros kiütéses lett a péniszem...

Piros kiütéses lett a péniszem, mit csináljak? 15f

Figyelt kérdés
Fürdök rendesen tisztálkodok stb ma reggel vettem észre mitől lehet mit tegyek ?
2015. aug. 3. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

ok : szex

megoldás: operáció :D

2015. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem fáj nem viszket ,nem ég
2015. aug. 3. 21:34
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért nézesd meg egy urológussal.
2015. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Ha van nemi életed elkaphattál valamit a partneredtől, hüvelygombája van. Ha nem élsz nemi életet akkor egy tisztálkodási szer okozhatta azt.. Mindenképpen orvos ha égő érzést érzel! :)
2015. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
:DDD
2015. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
batátnőm van egy és fél éve és megesik hogy lefekszünk de ő tiszta vele utoljára zobaton feküdtem le és alkalom elött fürödtünk meg utánna reggel is és ma reggel vettem észre de eggyenlöre rendesen működik minden felál meg nem viszken nem éget meg semmi ,mit tudok fele csinálni ?igy lefeküdhetek vele ovszerel mert holnap lenne hogy egy és félév vagunk eggyüt?
2015. aug. 3. 21:41
 7/20 A kérdező kommentje:
van rá valami krém ?
2015. aug. 3. 21:47
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne kockáztasd az egészséged és a barátnőd egészségét, ha nem tudod, mi okozza ezt! Előbb nézesd meg bőrgyógyásszal, és utána lesz időtök még bepótolni!
2015. aug. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem tudom jó értem csak kell beutalo gy ilyesmi meg börgyogyász pont a rokonom szoval eléggé ciki
2015. aug. 3. 22:06
 10/20 anonim ***** válasza:
Beutaló nem kell. Lehet, hogy ciki, de az egészséged érdekében le kell győznöd a gátlásaidat!
2015. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!