Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem alaphelyzetben nem...

A péniszem alaphelyzetben nem dudorodik ki nadrágban. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
Szervusztok!Először strandon figyeltem meg hogy szinte minden férfinak dudorodik a pénisze a fürdőgatyán át, nekem nem egyáltalán nem. Meg sokan írják az oldalon is hogy farmerba is látszik nekik, nekem farmerba meg végképp nem. TUdom van vérpénisz illetve húspénisz. Nekem vérpéniszem van 8 cm kb alaphelyzetben. Melegítőben csak akkor dudorodik ki egy kicsit, ha felfelé hajtom a péniszem, csak egy pár lépés és vissza leesik. (lehet szoktatni kell, nem tudom). Engem csak azért zavar ez, mert tényleg sokaknak dudorodik, nekem meg semmi. Mintha teljesne lapos lenne. Merev méretemmel nincsen problémám, csak így kicsit rossz ez a tudat. Esetleg van valaki aki ebben a cipőben jár? Ja és egyébként, boxerbe se túl nagy alaphelyzetbe.
2015. aug. 4. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek dudorodik ki és a 8 cm lankadtan nem is kicsi!

Ez azon is múlhat, hogy mennyire bő vagy szűk nadrágot viselsz. De van ennek bármi jelentősége? Szerintem ne foglalkozz ezzel!

2015. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Vegyel szűk cuccokat..
2015. aug. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát nekem azért tűnik kicsinek mert kis vékonyka is ilyenkor.

Egyébként semmilyne gatya sem segít. Kipróübáltam milyen ha felveszek simán lengős rövidgatyát boxer nélkül, hát egyáltalán nem látszott. Feszülősbe se dudorodik ki, csak akkor egy kicsit ha felfele hajtom. De már mondtam hogy ugyebár én mióta eszemet tudom lefele hajtva hordom, és ha felfele hajtom akkor pár lépés után lecsúszik. Hát igen igazad van, annyira nem számít ez csak kicsit zavaró hogyí látom hogy férfitársaimnak dudorodik, nekem meg semmi.

2015. aug. 4. 14:45
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Ne vegyél szűk cuccokat, eszedbe ne jusson. Inkább legyen nehezebben észrevehető, minthogy a szűk, meleg nadrágnak a termékenységed lássa kárát...

Én 38 éves vagyok, nő, soha eszembe sem jutott megnézni, kinek mi látszik a nadrágjában.

2015. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Tökéletesen egyet értek a 4 esel ,még ha nő is .

Minek azzal kérkedni mekkora ? Legyen az meglepi a csajoknál .Tedd magad túl ezen a tudaton .

2015. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel
2015. aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Mi az, hogy még ha nő is? :)

NEkünk akartok tetszeni vagy egymásnak? Ennyi. Akkor a mi véleményünk a fontosabb :))))

2015. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én értem hogy a nők 80%-a nem nézi gatyán keresztül mi látszik ki, leginkább az a zavaró hogy ha simán csak boxer van rajtam, tehát nincs rajtam nadrág akkor is kics benne a péniszem. TUdom hogy az számít hogy mereven mekkora, csak nő előtt így boxerba sétálgatni kicsit úgymond kellemetlen, hogy alaphelyzetben olyan kicsi hogy szinte nem is nagyon látszik.
2015. aug. 4. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem kidudorodik, nem rossz, de egyes helyzetekben zavaró

15/f

2015. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
farmerba is kidudorodik? mekkora alaphelyzetben a péniszed?
2015. aug. 5. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!