Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Általános iskolában a nemi...

Általános iskolában a nemi szerv vizsgálatakor egyenként kell bemenni vagy a minden fiú bemegy? Ha minden fiú bemegy akkor az alsógatyát is le kell venni vagy csak amikor vizsgálnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 14:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt az általánosba fütykösvizsgálat csak a középsuliban nézték a heréket!
2010. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Tényleg van ilyen?De kár,hogy kimaradtam belőle:(
2010. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt 12. és 14. éves korban is. Elsőnek végigment csoportokban az összes szokásos rutinvizsgálaton (pl. látás, súly, légzés), majd utána kellett névsorban kis csoportokban először gatyára vetkőzni, majd végül a paraván mögött megvizsgáltak mindenkit. Hátra kellett húzni a fitymámat és megmutatni a makkomon a húgycsőnyílást, hogy van-e fitymaszűkületem, majd utána a herezacskóban a két herémet megemelni a kezemmel, hogy lássa tényleg leszálltak-e. Ő szépen bediktálta az adatokat az asszisztensének, aki felvezette a kartonra. Néha feltett pár elég kellemetlen kérdést is (pl. volt-e már magömlésem, szoktam-e maszturbálni), de alapvetően a nemi fejlődésem és pár alapvető betegség kizárása érdekli csak, tehát nem élvezetből nudiztat minket. Az már inkább ciki volt, hogy minden szót hallottak a vizsgálóban gatyában várakozó osztálytársak, de aztán mindenkinek megvolt mindene.
2010. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%

Bunkóság.

Miért nem mindjárt az aulában vizsgálnak + élőben egy kivetítőn.

A többieknek mi köze hozzá, ha valakinek pl fitymaszűkülete van? Igazából a rendszert sem értem, ha az van, már veszik is elő a kést? Ez olyan, mintha a fogdoki megnézné a fogaidat, fennhangon elkajabálná, hogy van 14 rossz fogad, meg büdös a szád, aztán egyből mehetsz is.

2010. márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%

A szűrés lenne a lényeg. Iskolakezdésnél is megvizsgálják mindenedet, míg serdülőkor elején szintén.


Ha a fiatalok esetleg zuhanyoznának a suliban (amire se idő, se hely, se kedv nincs általában), akkor könnyebben el tudnák fogadni egymás testét is, így nem lenne olyan kellemetlen emlék, amikor éppen egy szakember is megnézi a növésben lévő kukacot.

2010. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk volt ilyen vizsgálat.

6-an mentünk be egyszerre és mindenki előtt letolatta a gatyát és megtapizta.Eléggé izgultam előtte és szerintem elég szar a rendszer.Ez elég intim szerintem az osztálytársaimnak semmi köze hozzá főleg hogy a mai gyerekek imádják cikizni egymást főleg a fiúk.

2010. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
95%
Ez undorito én elátkoznám őket ha iet akarnának velem csinálni!
2010. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
68%
nekünk volt 6. osztályban elég ciki volt mert az orvos mondta (ez az iskolban volt) hogy emeljem fel a zacsim és ő meg hozzáért és felpofoztam nem kell tőle félni csak erőszak
2010. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk volt ilyen már elsőtől kezdve minden évben.

Nekünk még nagyon ciki volt mert bementünk a lányokkal együtt először a lányokat vitte egy paraván mögé és ott felkapcsolt egy villanyt szval minden árnyék kilátszott mert nálunk kint sötét volt. Tök ciki volt mert a fiúknak elkezdte tapizni és rögdtön merevedésünk lett. A lányok a fügykösünk árnyékát rögtön meglátták.

2010. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
81%

l függ hogy egyenként vagy csoportba mentek be.Figyelj szóljatok őfőtöknek hogy egyenként szeretnétek bemenni,mert ehhez jogotok van,ez elég intim vizsgálat és akkor beszél a dokival és még se fél osztály előtt állsz egy száll semmibe.Mi azt is megdumcsiztuk ofővel hogy polo és gatya mert úgy meg még sem vagy meztelen.Jogotokban van azt mondani,hogy egyenkénti vizsgálatott akartok,hidd el ofő elrendezi,csak szóljatok.


Sokan írtak már ezzel kapcsolatban.Álljatok ki magatokért!

2010. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!