Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez szerintetek gynecomastia,...

Ez szerintetek gynecomastia, vagy "csupán" az elhízás következménye? (Férfi mell! ) (Kép) 18F

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ha tovább fogyok,és edzek mellre javítható a kinézete,esetleg eltűntethető? NAGYON ZAVAR!

18F


2015. aug. 16. 08:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve ha olyan ételeket eszek,melyek blokkolják az ösztrogént,az valamit segíthet? Csak legvégsőbb esetben műttetem meg.
2015. aug. 16. 08:32
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem látom hogy a normálisnál nagyobb melleid lennének .

A mell izmoknak is valahol lenni kell .Magam részéről inkább arányos vagy .Más másként látja ezt .Formás felső tested van .Az igazi felső test 25 körül lesz végleges .

Addig fejlődik csontozat izomzat .

2015. aug. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A mellbimbóm a lényeg. Az hegyes.
2015. aug. 16. 08:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gynecomastia. Hiába fogysz, ez nem fog eltűnni. Ha jól tudom, csak műtét útján tudják megoldani ezt a problémát.
2015. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha adok le a testzsírból,valamelyest kisebb lesz a mellem nem? Illetve ha jól tudom,eltűnhet magától is,egy bizonyos kor alatt.
2015. aug. 16. 09:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek megmutassam a háziorvosomnak,hogy mit javasol?
2015. aug. 16. 09:08
 7/10 anonim ***** válasza:

A hegyes mellbimbó sem ritka a fiúknál !!

Nem kóros elváltozásra kell gondolni ,ahogy előttem írják .

2015. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Viszont,mögötte a bimbó mögött,belül kitapintható az a kemény mirigyes csomó,ami viszont szinte biztos,hogy gyno.
2015. aug. 16. 09:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Bár egyáltalán nem vészes a helyzet, azt mondják, hogy ha erősíted a mellizmodat, az javíthat optikailag ezen. Ha ennyire zavar, első lépésben a háziorvosodnak megmutathatnád!
2015. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a felsőtesttel semmi probléma sincs! Sokan örülnének ilyennek! Egy kicsit látszik, hogy van melled, de ez abszolúté minimális. Az probléma, hogy Téged zavar. Hűziorvoshoz menj el, ha nem vagy vele kibékülve!
2015. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!