Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek is a melegtől van...

Szerintetek is a melegtől van ez a hereprobléma?

Figyelt kérdés

A herém nagyon lent van, a jobb az semleges.


A bal alapból lejjebb van, de a mellékhere is kifelé néz, és érzem a mellékherét az ujjammal, olyan csúszkálós, a hideg is kiráz, olyan mintha nem tartaná semmi, bele is döglenék, ha lenne velük valami.


Meg zsibbad is. Olvastam, valakinek pont ugyanezek voltak, és elvileg csak a melegtől, mert kint 35 fok van, bent is majdnem 30.


Meg amúgy hallottam, hogy a növekedéstől is lehet, mert későn érek, és nemrég kezdtem serdülni.


Eddig még semmi nem volt.


Múltkor olyan szarul akartam hátulról ráugrani a biciklire, hogy magam alá jött, és a jobb herére kicsit ráültem, és fájt egy 5 percig, eléggé kellemetlen volt, de kibírható, 5 perc és semmi nem volt, azóta semmi.

Meg az a jobb oldali volt.


16/F



2015. aug. 16. 12:23
 1/8 A kérdező kommentje:

Meg a zsibbadás kicsit átmegy a bal oldalamra a hasamtól, akinek zsibbadt már, az tudja.

De nem vészes, csak azért érdekel.

2015. aug. 16. 12:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a melegben igy is kell helyezkedni neki .Hidegnek érzed mert a testhez viszonyítva az is .Annak is kell lenni .Az általad leirt dolgokban ,sok más is belejátszhat,de amivel orvoshoz kellene szaladnod nem látok .

Azt, hogy hol helyezkednek el a tökeid a zacsiban , a zacsi izmai szabályozzák.Majd a télen meg ott lesznek a hasad alatt melegedni .

2015. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja a melegtől.
2015. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! Csak annyira lent van, hogy már zavaró, ott lóg meg lötyög.
2015. aug. 16. 12:46
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy most tényleg más, hideg ha megfogom.

Szóval biztos azért.

2015. aug. 16. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Lógasd hideg vízbe ,mindjárt feljebb húznak,és a zacsid sem lesz ilyen löttyedt.
2015. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

strand után mindig kemény


Amúgy most is annyira lent van, hogy a mellékhere előre van fordulva, és ki lehet tapintani, mintha leszakadt volna, áhh. De ha hideg víz éri, utána úgyis vissza lemegy.

2015. aug. 16. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baja a hereidnek.Csak megnyomodott egy kicsit.Nehany nap múlva semmi sem fog zavarni.A herednel a mellek heret érezted.Azert duzzad egy kicsit,mert megindult a sperma termelodes a hereidben.A mellek herék is felteltek vele és ott fognak megerni.Ezt, egyébként mind a két herednel fogod érezni.
2022. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!