Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez miért történhetett?

Ez miért történhetett?

Figyelt kérdés

Mai nap elmentem a WC-re szimplán pisilni és megijedtem (felesleges részletezni, hogy mitől, nem anyukám nyitott rám), ekkor megrántottam a here izmom(?létezik ilyen?) és pár másodpercig nem tudtam pisilni. (Mikor megrántottam a herémet utána fájt, eléggé). Miután tudtam végezni a dolgom, utána valami fehér jött ki (nem maszturbáltam, nem attól lehetett:)) hasonló állaga volt, mintha tej lett volna (olyan, mintha rendesen pisiltem volna, szóval elélvezni nem élveztem el).. Mondhatni megijedtem.

18/F



#egészség #hétköznap #férfival kapcsolatos egészség ügyek
2015. aug. 16. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből nehezen bogozom ki ,mi is történ .
2015. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leet hogy idegi alapon történt elélvezés. Vagy passz,ez igy érdekes.
2015. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elmentem a WC-re, majd megijedtem vizelés közben, ekkor úgy éreztem, hogy begörcsölt a herém, emiatt nem nagyon tudtam végezni a dolgom úgy kb. 4-5 másodpercig. Majd miután tudtam végezni, valószínűleg spermát vizeltem, de nem biztos. És nem olyan volt, mint amikor egy normális ejakuláció megy végbe. Gondolom így se érthető, de nem tudom jobban megfogalmazni, bocsánat.
2015. aug. 16. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Mitől lehet megijedni vízelés közben? Ilyenkor csak a vizelés szakad meg,majd újra is indul .Más egyéb meg csak nemi izgalom esetén lehetséges ,ha már közel van a végpont.

Ekkor jöhet a prosztatából nedv .

2015. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!