Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális? Reggelente...

Ez normális? Reggelente többször is előfordul.

Figyelt kérdés
Ha himbilimbim reggelente nem bír elnyugodni. Ha felkelek az ég felé figyel. Ilyenkor rohanok a wc-re. És van olyan is hogy nem érek ki mert amúgyis úgy kell rohannom a mosdóba. Mivel a kert közöelebb van a szobámhoz volt hogy éreztem hogy jön a hugy és a kertbe rohantam.
2010. márc. 9. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte minden reggel álló brével ébredek és sztem normális:D Nagyobb problémád soha ne legyen...
2010. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erotikus álmok miatt is lehet hajnali erekciód. A szervezet is teszteli és regenerálja magát. A legvalószínűbb ok azonban az lehet, hogy nem pisiltél lefekvés előtt és a feszülő hólyag ilyenkor nyomást fejt ki a fütykös vérellátására.
2010. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el aggódni, amikor már nem merev reggelente, akkor kezdesz öregedni! De amúgy pisilj lefekvés előtt közvetlenül ja és ne igyál rengeteg folyadékot mielőtt elalszol, az segíthet
2010. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én minden reggel sátorozok
2010. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez normális,még babáknál is előfordul,aztán szembe találják az anyukat.
2010. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ez nálunk is így van!

Ha a barátom nálunk alszik, minden reggel égnek mered, szerintem olyan aranyos, ilyenkor nem tudok ellenállni neki!:)

Szóval tök normális!

2010. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én Páromé is égnek áll reggelente :D Mindig megkívánom...:D

24/L

2010. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 22. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!