Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért látom, érzem annyira...

Miért látom, érzem annyira kicsinek a péniszem?

Figyelt kérdés
18.8cm 4.2cm, olvastam már itt kérdéseket és elvileg ezek jó méretek de mégis úgy érzem hogy ez semmi ahogy megfogom vagy lenézek.. Van túlsúlyom is jelentősebb szóval ez a hossz még szerintem több ha lefogynék egy 20-30 kilót még de akkor se érzem ezeket a méreteket használhatónak... 18F szűz

2015. aug. 18. 22:25
1 2
 1/13 papagenou ***** válasza:
a 4.2 nem sok, azt érezheted. de ja, ha fogsz, az javítani fog az összképen.
2015. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 papagenou ***** válasza:
*ha fogysz.
2015. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pedig jok.
2015. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez már azt átlagot is meghaladja . Minden hengeres test felülről nézve kisebbnek látszik./fizika /
2015. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert ha felülről nézed akkor pont rossz szögben látod, és kisebbnek látszik, mert kevesebbet látsz belőle, míg ha oldalról, vagy szemből néznéd, vagyis ha tükörből, akkor meg nagyobb szög alatt látod, többet is látsz belőle

Ha üvegfalú zuhanyzód van, akkor várj addig, amíg párás lesz, majd nyomd a farkad az üvegnek, utána guggolj le és nézd meg szemtől szemben mekkora is vagy, ez nekem segített elfogadnom, h végtére nincs is kicsi farkam, csak fentről látszik kicsinek, míg lehet h mások nagyobbnak látják.

Az is segíthet jobban érzékelned a farkad méretei, ha körberajzolod, mint régen a kezedet a papíron, utána meg meg tudod nézni más szemszögből, hogy milyen is a méreted.

2015. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 papagenou ***** válasza:
abban igazuk van, hogy a 18.8 az átlagon felüli. de a 4.2t hol mérted?
2015. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6 papagenou

4.2 az átmérő fentről.

14.6 az átmérő

2015. aug. 19. 22:43
 8/13 A kérdező kommentje:
14.6 kerület bocs
2015. aug. 19. 22:44
 9/13 papagenou ***** válasza:
igen, ez az.. ez alapján hosszúnak hosszú. de nem akarlak elkeseríteni, elég vékony. Persze ettől még lehet vele szeretkezni és biztos van olyan nő aki a hosszától eldobja majd magát. Ja és legalább könnyebben találsz rá gumit mint én a picivel rövidebb de jóval vastagabb péniszemre... :D - ízlések és pofonok, biztos boldoggá teszel majd vele valakit :)
2015. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 papagenou, picit utánna jártam és 3.5-4.5 az átlag. A standard 52-56os gumikat is 11-13cm kerületű péniszre gyártják az a feletti már az xxl-es gumi 56-62ig az alatti pedig a kisebb gumik, 9-11 kerületesekre. Szóval most picit megnyugodtam hogy nem igaz amit írtál hogy ez nagyon vékony. De azért kössz a választ és örülök hogy neked egy padlizsán van a lábadközt.:D
2015. aug. 20. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!