Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 napja nem vertem ki és még...

12 napja nem vertem ki és még nem volt éjszakai magömlésem. Mikor lesz kb? (16/f)

Figyelt kérdés
Mennyi ondó szokott jönni?Ha boxer van rajtam éjszaka akkor az teljesen el fog ázni?

2015. aug. 20. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nem ázik el, de elől jelentősen (5-6 ml, egy-két teáskanálnyi). Úgyis felébredsz majd és kicseréled.
2015. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
a te korodban én napi 4-5x kicsaptam, és az a normális :D szóval adjad neki :D
2015. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Turelem.
2015. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az éjszaki elélvezés nem törvényszerű.Ha megtelnek a "raktárak " akkor valóban űrit a szervezet,illetve megoldja ,hogy a frissnek legyen hely .van akinél felszívódik a régen termelt,vagy éppen a hugyhólyagba űrit .

Egy hasonló korú 24 napig nem verte ki,tesztelte magát,és 1 x sem élvezett álmában a gatyába .Van aki meg este is kicsapja ,és mégis elélvez álmában is .

2015. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én ma 8 napja nem csináltam, de már alig bírok magammal, menyni kell még? mindenkiépp ki akarom próbálni hogy milyen, de már nem bírom sokáig... 15f
2015. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, van hogy 2-3 nap után van, van hogy egy hónap múlva sincsen.
2015. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régebben kipróbáltam meddig bírom és úgy emlékszem 32 napig bírtam, akkor lett éjszakai magömlésem azt hittem már úgysem lesz ráadásul pont rosszkor történt mert nem voltam egyedül de azért jó izgalmas volt és nem gondoltam volna ennyire nedves lesz minden :D
2015. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én mikor öszejöttem a barátnőmmel az első 2 hónapban abszolút nem csináltam és egyszer sem volt. Most 2 hónap után szakítottunk és nagyon jól esett a recska :D
2016. jan. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!