Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here viszér tünetei?

Here viszér tünetei?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Alhasi ,és here fájdalmak .
2015. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. válaszoló is írta, de ez akár a veséig is sugározhat. Általában bal felől jelentkezik. Ha ilyenkor megnyomkodod picit a heréd, pontosabban a mellékherét, akkor kisebb nyomásra is már fájdalmat érzel, valamint érezheted, hogy egyből felnyilal a vesédig. Nekem így van. 15-16 évesen tapasztaltam a legelső úgymond rohamot, akkor hirtelen jelentkező alhasi görcsöket tapasztaltam kisebb mozdulásra is. Amikor hazaértem a suliból és WC-re mentem, akkor derült ki, hogy nem is a hasam fáj, hanem a herémhez érve érzek egy eléggé elviselhetetlen erős fájdalmat. Ez így ment egy hétig, kínkeserves volt, és én nem mentem el vele orvoshoz, meg nem is szóltam itthon senkinek. Sokáig úgy googleztam rá, hogy "heregörcs", de ilyen nem létezik, mindvégig a herevisszér tüneteit éreztem, még ha görcsre is hasonlított. Később elmúlt, azóta is ilyen, érzem hogy időnként olyan diszkomfort érzésem van balról, és ilyenkor nyomásra is érzékenyebb, de ennyi, vagyis az akkor volt egyszer, többé nincs olyan erős fájdalmam. Lehetséges, hogy már nemzőképtelen is vagyok ilyen szempontból (most 24 vagyok), meg mikor masztizom, akkor nem mindig keményedik meg úgy a bal herém, ahogyan a jobbik. Olyan mintha valami pangás volna bal oldalt. Viszont ha nagyon izgalomba jövök van, hogy ugyanúgy megkeményedik, szóval nem tudom mit mondjak. Én úgymond olyan ember vagyok, akiben sosem szólalt meg az a családalapítási ösztön, valószínűleg egyedül fogok élni, de neked azt ajánlom vizsgáltasd ki ha ennek gyanúja fennáll. Rákot nem okoz, viszont a teljes nemzőképesség elvesztése a kockázat. Ha kezelni kell, akkor csak műtéttel lehet, bár megnyugtatlak itt nem a herét vágják fel, hanem fölötte az alhasadnál vágnak be, és csinálnak valamit egyik vastagabb érrel, persze érzéstelenítéssel. Sok férfinél akár tünetmentes is lehet ez, és csak akkor derül fény rá, amikor pl. nemzőképtelenség gyanúja áll fenn családtervezésnél.
2015. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nekem a bal herémbe van valami puttykás a felülete de a heregolymtól külön áll nem tudom mi lehet!

amúgy nem is barátkozól lányokkal ?

2015. aug. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!