Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikortól nemzőképes egy férfi?

Ricsi13 kérdése:

Mikortól nemzőképes egy férfi?

Figyelt kérdés
Pl ha egy 13 éves gyereknek van spermája,az nemzőképes?

2015. aug. 23. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez minden fiúnál más, mert vannak korán és későn érő fiúk, de ennyi idősen már lehet egy fiú nemzőképes.
2015. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha van spermája ,az még nem minden.A spermiumoknak érettnek,megtermékenyítő képesnek kell lenni .1 ml benn kb 19-20 millió spermiumnak kell lenni.Ez alap.Ebből sem mindegyiknek a feladata a megtermékenyítés .Nagyon soknak más feladatot kell ellátni .Egy egészséges embernek 50 millió körül van ,1 ml ben.De lehet pár milkával több is .
2015. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha egy fiúnak már van spermája, akkor nemzőképes. Ez viszont nem mindig van így. Fontos, hogy a spermában megfelelő számú, mozgékony, morfológiailag is rendben lévő spermium legyen. Ha belegondolsz, láthatod, sok felnőtt férfinek van spermája, mégsem nemzőképes, mert a spermiumok esetében van valami rendellenesség. Tehát összegezve: nem biztos, hogy nemzőképes vagy, attól, hogy már van spermád. :) Az első magömlés, a sperma megjelenése a nemi érettség jele, nem pedig a nemzőképességé. Nem szabad a kettőt összekeverni. Ez a nemi érettség azt jelenti, hogy fizikailag, biológiailag alkalmas vagy szexuális kapcsolat létesítésére, viszont ez még nem jelenti azt, hogy automatikusan lelkileg, pszichésen is készen állsz az első közösülésre. :) 20/f
2015. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Most akkor hogyan van? Ha egy gyerek már ejakulál és az ejakulátumban van élő, spermium még nem biztos, hogy nemzőképes? Más témakörben meg szinte mindenki azt mondja hogy az előváladékban esetleg előforduló "kóbor" spermiumoktól is teherbe lehet esni. Szerintem ha a 13 éves fiúnak fehéres az ejakulátuma, tehát valószínű tartalmaz élő spermiumokat, és egy fogamzóképes nőbe üríti a nő termékeny időszakában valószínű, hogy megtermékenyítheti.
2015. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok! A sperma nem feltétlen jelenti a nemzőképességet. Javaslom, ne neten olvasgass ezekről, amelyek legtöbbje nem megbízható forrás.
2015. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

# 3 as,nagyon jól írtad le ,én 2 es ként nem részleteztem ennyire .Mikor hasonló válaszokat írtam hasonló kérdésekre,jöttek is 0 pontok a válaszaimra .

Még egyszer én is örülök mind két válaszodnak .

2015. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok! Sosem foglalkoztam azzal, ha lepontoznak, tegyék nyugodtan. :D Elég ha én tudom, hogy korrekt, és jó választ adok. :)
2015. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Oké 3 as,de a lepontozás azt jelenti,hogy hülye vok a témához.Volt aki meg is írta nekem.
2015. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok. :D Mióta érdekel mások véleménye? :) Engem sosem érdekelt. :D
2015. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha egy fiúnak van spermája akkor már nemzőképes,nekem 12 évesen volt spermám.

Lanyoknál meg amikor már menstruálnak.


Azért elég sok 13 évesnek van már spermája,csomó 13 éves már magas,fejlett gyerek.

2015. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!