Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A reggeli merevedés megszűnése...

A reggeli merevedés megszűnése összefügghet-e merevedési zavarokkal?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja feltűnt, hogy reggelente nincs merevedésem. Azért is furcsa, mert előtte úgy állt mindig, mint a cövek, egészen a vizelésig. Most kb. 10 alkalomból 1x ha áll és -lehet bután hangzik- ahogy felkelek, egyből megszűnik, még a vizelés előtt.


Függetlenül attól, hogy nincs állandó párkapcsolatom, meditálás közben is észrevehetően nem úgy működik a szerszám, ahogy kellene a merevedést illetően. Sokszor csak olyan 80%-os jön össze. Korábban pikk-pakk merevedtem, amikor pl. táncoltam egy nővel vagy erotikus dolgokról fantáziáltam. Most ez is megszűnt és valahogy a reggeli merevség megszűnésével tudom egy időre tenni a dolgot.


Voltam urológusnál, mert szúró fájdalmat éreztem gát tájékon. A doki szerint viszont semmi baj nincs a prosztatámmal.


Sok netezés után most ott vagyok, hogy talán a gátizmommal lehet valami, ugyanis az a rész mindig tök puha, korábban viszont volt, h tök kemény volt a gát tájékon.


Merre induljak, milyen orvoshoz? A háziorvosom mostanában nagyon lazán kezeli a dolgaimat, hozzá nem akarok menni, hiszen így is nagyon kellemetlen a téma számomra.


Köszönöm! 29/f


2015. aug. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
A hipochondria jelentkezik így, ha az ember sem fizikailag, sem mentálisan nincsen kellőképpen leterhelve.
2015. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár
2015. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel a magasabb tesztoszteron szint miatt van jobbára a merevedés. Lehet, hogy ez változott élelmiszer, valami hatására. A prosztatád nem fázott fel? Vagy nem kaptál össze valamit?
2015. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!