Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felhelyeztem egy fültisztító...

Felhelyeztem egy fültisztító pálcikát a húgycsövembe és a vatta egy része bent maradt, most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de sok az okos ember Istenem..
2015. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha begyullad majd, azt úgyis érezni fogod, szóval nem tudom, hogy most érdemesebb-e beszaladnod az urológiára. Nem hiszem, hogy ki tudnád pisilni, viszont ott magába szívja a vizeletedet és szerintem begyullad később.
2015. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó esély van rá, hogy a vizeletsugárral távozzon, de ha esetleg nem tudod kipisilni, akkor fontos lenne, hogy sürgősen menj el orvoshoz.
2015. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem merek elmenni az orvoshoz, mégis mit mondanák neki?
2015. aug. 25. 13:59
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De minek helyezted fel?
2015. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
basszus,az nem fájt? minek raktad fel? megpróbáltad kipisilni?
2015. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak így tudok kielégülni, muszáj feldugnom valamit így sokkal jobb érzés.
2015. aug. 25. 14:01
 8/20 anonim ***** válasza:
Igyál meg egyszerre 1-1,5 liter folyadékot, remélhetőleg kinyomja a vizeletsugár, Ha kísérletező kedvű vagy és nagyon restellnél orvoshoz fordulni, akkor keress egy vastagabb horgolótűt, aminek a kampós végét tűreszelővel és csiszolópapírral legömbölyíted, hogy sérülést ne okozzon és a horgolótűt becsúsztatod a húgycsövedbe majd óvatos forgatás közben (hogy ráakadjon a vatta) lassan kihúzod.
2015. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tényleg jobb érzés? Tőlem ezt soha egyetlen férfi sem kérte eddig. Vagy nem mondták, hogy jó lenne, vagy maguknak csinálnák.

Hát persze, hogy hülye perverznek fognak nézni a sürgősségin, bocs, de ezt szerintem te is tudod. Lehetett volna annyi eszed, hogy olyasmit dugsz fel, amit maradéktalanul ki is tudsz szedni onnan. Egy dolgot tudok javasolni, ne kezdj bele valami hülye kamuba, hogy véletlen csúszott bele, eü-s barátnőm rendszeresen lát ilyen sztorikat és tényleg a legegyértelműbb helyzeteket is így próbálják kimagyarázni az emberek. Ettől még viccesebb lesz az egész.

2015. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mondjam meg őszintén hogy mi történt? Nemfognak körberöhögni?
2015. aug. 25. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!