Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv. Van itt olyan akinek már...

Üdv. Van itt olyan akinek már volt fitymafék műtétje? Műtét után mennyire kellemetlen/fáj? Egy privát orvosnál ez mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, mert egy nagyon érzékeny területről van szó. De el lehet/kell viselni. De én pár szabadnapot kivennék a helyedben. Ha meg sulizol akkor a legrosszabb időpontban akarsz hozzá kezdeni. Nyáron kellett volna.


Az árak privát orvosoknál 30 000-től a csillagos ég a határ.

2015. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
annyira kellemetlen/fáj hogy munka közben nehéz kibírni? mennyi idő amire teljesen meggyógyul ? az ápolónők nem nevetik ki a pácienst? köszönöm a válaszodat! :)
2015. szept. 1. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson ezért fizetni.A műtét mindenhol azonosan történik .A műtét sehol sem fájdalmas ,csak kellemetlen napok vannak utána .
2015. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de privát orvosnál hátha jobban odafigyelnek az emberre..
2015. szept. 1. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem fognak kinevetni, láttak már sok ilyet.
2015. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Heh, nekem pont tegnapelőtt volt fitymafék műtétem.

Nem igazán nagy cucc, lefekszel műtőasztalra, fertőtlenitenek ami kicsit csíp/éget azután kapsz egy érzéstelenítő injekciót. Sajnos nem tudom hova, mert el voltam válaszva valami zöld ruhával, de azért ez a része fájt. Aztán azt hittem valami sűritett levegővel fújják a dákóm, pedig az az elektromos kés volt. A végén fekszel egy órácskát hogy megnézzék nem vérzel-e el.


Szóval max az érzéstelenítés fájt.


De véleményem szerint nem érdemez ezzel privát prakszist felkeresni ha van urológiai szakrendelés ahova tudsz menni. Az én orvosom lehet hogy orbitális barom, de ezt még ő is szépen meg tudta csinálni.

2015. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

(y)

és mennyi idő alatt gyógyul meg ? mennyire lesz vészes a heg? te hány évesen műttetted meg ?

2015. szept. 4. 15:17
 8/9 anonim válasza:
Nekem nem volt hosszú gyógyulási idő. Műtét után visszamentem kontrollra, kiszedték a maradék varratot, utána egy hét kamillázás, kenegetés és már kényelmesen tudtam matyizni. De ez emberfüggő, hogy kinél meddig tart. Amúgy én kórházban (sztk-ban) csináltattam... Tökéletes lett, semmi panasz
2015. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ !
2015. okt. 22. 18:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!