Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van ez a péniszemmel?

Mitől van ez a péniszemmel?

Figyelt kérdés

Elég ritkán húztam fel rajta a bőrt, most azonban elhatároztam, hogy mivel sima állapotban is nehézkes felhúzni, ezért egy kád vízben szoktam csinálni, amikor fürdök.


Ment is, tök jól, a makkom azonban nagyon érzékeny. Ha hozzáérek nem, de súrlódásra nagyon...


És még az is baj, hogy amikor megpróbálom felállítani a péniszt, akkor hátul, a tőlem távolabb eső oldalán a makk legaljánál egy feszítő, húzó érzést érzek ami nagyon fáj, ezért nem lehet merev állapotba helyezni...


Tanácsok? Nagyon megköszönném, ha valaki segítene! Köszönöm!



2015. szept. 3. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ekkor neked a féked is rövid,ezen pedig csak a műtét segíthet .
2015. szept. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2015. szept. 3. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

A meleg vízben tornáztatást folytasd,és van aki simosítóval vagy babaolajjal tornáztatja víz helyett a fitymáját,én víz párti vagyok.



Ha nem húzod hátra a fitymád (tehát masztinál nem a fitymád húzkodod,hanem a kezed mozgatot a péniszeden)akkor fel tudod állítani a péniszed?

Próbáld meg felállítani a péniszed és utána probáld meg a fitymát picit hátrahúzni.

Eddig hogyan maszturbáltál?Sosem állt eddig fel?


Valóban a fék tűnik rövidnek,volt akinek a féke enyhén volt rövid ő amikor a fitymáját tornáztatta a féke is mozgott és rendbe jött.


Ha viszont nagyon fáj urológus kell menned,14 éves kortól egyedül mehetsz,csak tb kártya,személyit kell vinned.Ha műteni kellene akkor a féket átvágják.

2015. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta?
2021. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!