Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnap táncóra lesz és izzad...

Holnap táncóra lesz és izzad a tenyerem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első óra az évben és nagyon szokott izzadni a kezem.Már előre tudom,hogy holnap is fog,mert ez pszichés dolog.Tudom,hogy holnapig nem lehet teljesen megszüntetni,de nem tudok valami jó házi praktikát vagy valamit amivel csökkenthetném az izzadás mértékét.Nagyon gáz lesz. :/ Amúgy szerintetek is vicces,hogy gimnázium 11. osztályában tánc óra van? :D

2015. szept. 6. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

hintőpor segíthet, de lehet, hogy a partnered csodálkozni fog :)

egyébként ne izgulj, annál rosszabb, tánc közben meg pont a nem a tenyereddel leszel elfoglalva :)

2015. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Örülj hogy van tánc óra .Mások ezért keményen fizetnek .

A tenyér izzadás nem azért van mert melege lenne valakinek is .Igy van ez ,vizsgák alkalmával ,amikor kissé ideges az ember .

2015. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába mondjátok ne legyek ideges,attól csak még idegesebb leszek,és még jobban izzadni fog.Hintőport lehet kipróbálom.
2015. szept. 6. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Pici méretű törölköző, vagy zsebkendő jó ha van nálad, óra előtt, szünetekben meg tudod törölni a kezed. A legegyszerűbb, ha egy papírzsepiben megtörlöd a kezed és azt zsebre vágod.

Táncoltam már olyannal, akinek izzad a tenyere. Észre lehet venni, de nem gáz, mivel (önmagában) nem piszkos és nincs szaga.

A táncpartnerednek elmondhatod, hogy ez van, bocsi, próbálsz ellene tenni, ha zavarja, akkor szóljon és megtörlöd a kezed.

2015. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!