Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meccsek utan nem merek fürdeni...

Meccsek utan nem merek fürdeni mert össze megy a peniszem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meccsek utan nem merek közös zuhanyzóba menni mert az amugyse nagy peniszem mozgás után borzasztoan összemegy és félek emiatt. Még alapból is szarul ereznem magam ilyenkor mert sajnos kb 7 cm lankadtan és elég vékony de igy hogy mozgás után mégjobban összemegy ez így nagyon nyomasztó. Esetleg tudok valamit tenni hogy ne zsugorodjon igy össze vagy h hamar "kinyúljon"?

#pénisz #zuhanyzás #összezsugorodik
2015. szept. 13. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mindig le kell tusolnotok?


Es ha te mennél utolsónak?

2015. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt menj el zárható wc-re és ránts rá kicsit ,utána menj zuhanyozni..
2015. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

És a többieknek mind nagy?

Szerintem ne foglalkozz vele.

Ha beszólnak, akkor csak üsd el valami vicces dologgal. Pl. látnátok mekkora akció közben, vagy valami ilyesmi :)

Egyébként nem hiszem, hogy a többi fiú pont a te péniszedre lenne kíváncsi :)

2015. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Lankadtan a kutyat nem erdekli hogy mekkora. Pláne nem egy zuhanyzòban. Aki meg beszòl, azzal ne foglalkozz.
2015. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell vele foglalkozni. Képzeld el az úszókat, ahol a hideg víz törvényszerűen "miniatürizál" mindent.
2015. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj a méreted miatt, mert a 7cm nem is olyan kicsi! Másoknak is összébb megy, de próbálj ezzel nem foglalkozni! Menj be, mosakodj meg, ahogy mindenki más! Ha látják, hogy nem szorongsz a tested miatt, nem fognak vele piszkálni!
2015. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Rárántással mar probálkoztam de nem "ragált" arra se amit en sem ertek h mert van.
2015. szept. 14. 15:11
 8/23 anonim ***** válasza:

felejtsed el amit az 1-2 es írt.Tedd félre a szégyenlősségedet,senkit sem érdekel a tiéd ilyenkor egy közös zuhanyzóban .Nagyon buta vagy ,ha nem mész zuhanyozni.

csak az első 1-2 ilyen ,aztán már te szaladsz elsőnek a zuhany alá .Tapasztalat !

2015. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sajnos van egy ket emeber aki sajnos ilyen, tudom :/
2015. szept. 14. 21:08
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha hazai pályán játszunk, akkor tuti, hogy nem tusolok le :D

Utalok közös zuhanyzoban tusolni

2015. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!