Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzem ezt maszturbáláskor?

Miért érzem ezt maszturbáláskor?

Figyelt kérdés
Maszturbáláskor az orgazmus közeledtével néha a jobb herém fölött, a pénisz tövétől jobbra kb 2 centivel egy enyhe, tompa szúró érzést érzek. Inkább akkor van ez, ha kicsit jobban megfeszítem a "berendezést" a közelgő orgazmus élvezete miatt. Vajon miért van? Lehet valami gond van a vezetékekkel?

2015. szept. 18. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Most tompa, vagy szúró? Nem mindegy. Ha tompa, akkor olyat én azelőtt éreztem, mielőtt észrevettem, hogy lágyéksérvem lett.

Ha viszont szúró, akkor inkább az ott futó herevezetékből eredhet. (Csavarodás, valami gyulladás, ilyesmi.) A lényeg, hogy mielőbb nézesd meg egy orvossal!

2015. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nehéz megfogalmazni, hogy pontosan milyen érzés. Kicsit hasonlít egy ilyen "fáradt" érzéshez. És inkább akkor jön elő, ha viszonylag nem túl rég volt az előző magömlésem. De valamiért nekem olyan "vezeték érzésem" van, mikor érzem. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért így érzem, de ez ugrik be, mikor érzem. Viszont viszonylag a felszín alatt rögtön van a jelenség, nem olyan mélyen.
2015. szept. 18. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs 1 es ,de nagyon mellé beszélsz a válaszodban .

Aki elolvassa mik is játszódnak le elélvezés előtt,ilyenek eszébe sem jutna .Az elélvezés nagyon bonyolult egy folyamat .Nagyon sok izom vesz ebben részt,ez egy munka számukra .Az elélvezés egy nagy közös munka,vannak gyengébb izmok is amelyek igy reagálnak rá .

Semmilyen gond nincs a vezetékekkel .Én még a prosztatát sem zárnám ki,a szúró érzés okozásával .

2015. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Prosztatára azért nem gondoltam (még), mert az úgy tudom, hogy máshol van.

Amúgy ha már szóba jött, akkor pisilés viszonylag sokáig tart, és van úgy, hogy azt hiszem, hogy kifogyott, de mégis jön még egy kisebb adag utána. Ez vajon mennyire természetes? Rég így van amúgy.

2015. szept. 18. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Inkább nem minősítem az engem bíráló hozzászólót. A lényeg, hogy a prosztata nem fájhat úgy és ott ahol te érzed. Amit a vizelésnél tapasztalsz azt okozhatja, de lehet alkati kérdés is.
2015. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!