Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ejakuációkor csípő érzés a...

Ejakuációkor csípő érzés a prosztatámnál? (16/f)

Figyelt kérdés
Már 2-3 hónapja tapasztalok néhai csípő, égő érzést a prosztataán, hólyagom körül. Valamikor vizeléskor, valamikor vizelés után, de leginkább ejakuáció közben. Vizelés után gyakori az úgymond utócsepegés(?) is. Valamint múlthéten, már minden nap éreztem, és vizelés után olyasmi érzésem is volt, mint ha nem ürült volna ki a hólyagom. Nyáron kétszer is voltam antibiotikum kúrán, de nem használt. Volt általános vérvétel és vizeletvizsgálat is, de nem találtak semmit. Két hete fordultam ismét orvoshoz, kaptam antibiotikumot, két napja végeztem a kúrával, és ismét nem használt semmit. Sőt, mint ha csak erősödött volna. Mostanában viszonylag gyakran van híg székletem, hasmenésem, és egyszer véres hasmenésem is volt, de antibiotikum hatására a bélrendszerem már helyrejött, prosztatám sajnos nem. Volt már veletek is ilyen? Mi okozhatja? Prosztagyulladás? Hólyaghurut? Esetleg daganat?

2015. szept. 26. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen nekem is, de sose tudtam meg mitől. Kétszer kezeltek drágább antibiotikummal, nem használt. Végül a doktornőm felírt egy 600.- ft os antibiotikumot, amitől az első két szem bevétele után mintha elvágták volna, meggyógyultam.
2015. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy neked használjon a gyógyszer,nem elég egy egyszerű labor vizelet vizsgálat.Abból nem állapítják meg,melyik baktérium okozza,és erre melyik az a gyógyszer ami erre hatásos.Ilyen esetben a vizeletet steril körülmények közt kell adni.Az eredményre akár egy hetet is várni kell .A következőt ajánlanám neked.Legközelebb valamelyik szülőddel menj az orvoshoz,és a szülöd beszéljen a dokival,hogy jó lenne már végre a betegség végéra járni.Kicsit hanyagul vesznek bennetek.Több fiú is irt ilyeneket,és amig nem lépett fel a szülő,addig eredmény sem volt.
2015. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!