Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hüvely gomba, állandóan...

Hüvely gomba, állandóan vissza fertőz a partner?

Figyelt kérdés
Van egy állandó partnerem akivel csak szexeltunk, par hetente..viszont minden alkalom utan par napra jön a viszkető égő érzés, a hüvely gomba. Nyilván való hogy ő fertőz mindig vissza miután ki kezelem magam viszont ezt nem tudom hogy tudnám elmondani neki diszkréten hogy neki is ki kellene kezeltetnie magát(csak szex van köztünk ritkán nem olyan a kapcsolat hogy ezt könnyen talaljam), plusz a kérdésem az lenne hogy férfiaknál mi a teendő ilyenkor? Canesten krém segít? Hogyan mennyit meddig stb kell használni? A másik kérdés hogy az óvszer véd a hüvely gomba ellen megbízhatóan? (Eddig nem használtunk..)

2015. szept. 28. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ha olyan a kapcsolatotok, hogy néhány hetente, teljesen kötetlenül, óvszer nélkül hagyod, hogy beléd dugja a farkát, mégis miért nem tudtok beszélni egy ilyen jellegű dologról?
2015. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, Canesten krém és/vagy óvszer segít a probléma megoldásában. A partnernek meg nagyon egyszerűen meg tudod mondani, nagyjából így, ahogy itt leírtad.
2015. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én férfi vagyok, de hasonló szituban voltam az exbarátnőmmel. Pár hetente újra-meg újra jött az égő, viszkető érzés. Mindketten Canestent használtunk.
2015. szept. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz elég a kenőcs. Nőgyógyász felír olyan tablettát, amiből egyet vagy legfeljebb kettőt kell bevennie a férfinak. Szépen beveszi és nincs több pingpongozás.
2019. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!