Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyennek kell hogy legyen a...

Ilyennek kell hogy legyen a fitymának?

Figyelt kérdés
Simán hátra tudom huzni lankadt és merev állapotban is, mereven magától is hátrajön de lankadtan ha teljesen kifeszitem a bört elörebukik a makkom.Ha mereven akarom kifesziteni a bört akkor elöször egy ilyen gyürü lesz aztán ha teljesen kifeszitem ugyancsak elöre bukik egy kicsit a makk.Nem tudom hogy ez rovid fitymafek lehet és zavar e a sexben?Teljesen ki kell hogy feszüljön a péniszen a bör vagy elég ha a makk tövéig vagy az alá 1-2 centiig lejön?

2015. okt. 8. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg teljesen ki kellene feszűlni a bőrnek.

Az általad leírtak sem biztos ,hogy gondot okoznának .Ezt majd szenél lehet kitapasztalni .Feleslegesen meg kár lenne műtetni magad .Ha erősen húzva van a bőr,mindenkinek bukik előre mindét állapotban .

2015. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normálisnak tűnik, talán kicsit az a gyűrű gyanús, de a fitymafék hossza oké.
2015. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!