Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez, mennyire normális?

Mi lehet ez, mennyire normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mi lehet az a farkamon? Nem az apró fehér pöttyökre gondolok. Avval voltam vizsgálaton, orvos szerint normális a korombeli férfiaknál. Hanem azokra a kis repedés szerű izékre gondolok, nem tudom minek nevezem. Mostanában elég büdös a farkam, barátnőm szerint is. Pedig rendszeresen mosom. Azért így fényképeztem le, mert állva nem látható...

KÉP:


[link]



2015. okt. 9. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kellemetlen szagra reagálnék . Sok smegma termelődik,és ennek elég gyorsan szaga is van .Nem ezért,mert nem mosod .
2015. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy bőrgyógyászt minél hamarabb!
2015. okt. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális nincs semmi bajod. Az emberek 80% van ilyenje. :)
2015. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A repedések mert azért vannak benne, mivel nincs teli vérrel. Mondtad, hogy állva nem látszik, mert akkor bele megy a vér, és megduzzad.
2015. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem betegség,esztétikai hiba,sok férfinak van.Pearly Penyle Papules(ppp)-nak nevezik.Keress rá.Ezt csak lézerrel lehet eltűntetni ha nagyon zavarna.
2015. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!