Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkületemen csak...

A fitymaszűkületemen csak műtét segíthet, vagy teljesen el tudom tüntetni idôvel?

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok, sajnos még szûz.

16 évesen mentem el orvoshoz a fitymaszûkületemmel, mert akkor tudatosult bennem, hogy egészségügyi problémákkal járhat, és szexelni sem lehet nagyon vele, bár arra nem tudom mikor fog sor kerülni.

Közöltem vele, hogy egész életemben egyszer sem tudtam felhúzni a fitymámat. Fogta, és felrántotta. Elég fájdalmas volt, de azt mondta nem kell mûteni. Azóta ott tartok, hogy lankadt állapotban problémamentesen feljön, félmerev állapotban is, de erekció közben nehezebben. Fel tudom húzni, csak kellemetlen, nem igazán fáj. A másik, hogy túl érzékeny a makkom, ha hozzáérek csupaszon, már az is kellemetlen. Mûtéti eset, vagy rendbe fog jönni teljesen?



2015. okt. 12. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha az orvos felrántotta, akkor letapadásod volt.

A relatív fitymaszűkületet valószínűleg nem vette észre. Ha már 2 éve küzdesz vele, jobb lenne, ha visszamennél az urológiára, amit már egyedül is megtehetsz,ha elmúltál 18!

2015. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Urológusnál érdeklődj!
2015. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez most már csak rajtad múlik metélt leszel e vagy sem .

A doki biztosan nem híve a metélésnek .Több fiú írt hasonlót,az egyik még részletezte is dolgot.A következőt mondta a doki,nem kell kényeskedni.Lehet hazamenni és otthon tornáztatni,és felirt valami sikositót hozzá .

Na ná,hogy érzékeny ,hisz mindig bőr fedi .Nincs hozzá szoktatva a külvilághoz .Érzékenynek is kell lenni neki fiatalkorban.Ez főleg a fajfenntartás miatt van .Egy biztos ,metélten nem élsz át olyan testi érzelmeket,élményeket szexnél,mint a bőrrel rendelkezők.

Több millió érző idegvédést veszitel el .

2015. okt. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A doki megállapította, hogy enyhe fitymaszûkületem van. Azt modta megmûttethetem, de felesleges, helyre lehet hozni.

Egy dolgot még kérdeznëk. Ha nagyon merev állapotban felhúzom, akkor lehetséges, hogy a "fitymagyûrû" (vagy mi) elszorítja a vérkeringést és baj lehet?

2015. okt. 12. 18:26
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Ezért kell sikositót használni,hogy könnyen menjen vissza is
2015. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És azt hova rakjam rá?
2015. okt. 12. 18:29
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Kend be vele-....De akár egy kis folyékony szappan is megteszi...
2015. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
A szappan túlzott használata kiszáritja a bőrt .
2015. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
1 es nem csak letapadásnál rántja a doki hátra a bőrt,má bocs .
2015. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jobban tennéd, ha először szakemberhez fordulnál! Ha nagyon merev állapotban hátraerőlteted, akkor berepedhet a fitymád, vagy hátraszorulhat (parafimózis), és jól gondolod, olyankor a keringés is romlik.
2015. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!