Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk férfiak! Milyen gyakran...

Fiúk férfiak! Milyen gyakran van valakinek magömlése és hány éves kortól?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

A kor, változó. Általában 13-14 éves korban jelentkezik az első magömlés. Ritkább esetekben 12, esetleg 15 éves korban. Nagyon ritka esetekben pedig akár már 11 éves korban is jelentkezhet.

Utána gyakoriassága *tudtommal csak az illetőtől függ (mikor recskázik, esetleg szeretkezik).

Bár hallottam már olyanról is, hogy valakinek aki már ivarérett, gyakran vannak éjszakai magömlései.

2015. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Én 9-10 éves korom óta "maszturbálok "(nem volt még ilyenkor spermám) és 13 évesen olyan 1-1,5 hét recskaszünet után volt egy nagyon erotikus álmom, és reggel arra ébredtem hogy a pizsamám, de még a paplanom is szétázott... Először megijedtem hogy behugyoztam, de aztán a fekete nadrágon feltűntek a fehér foltok:)

Azóta még nem volt, szívesen átélném mégegyszer

14/f

2015. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%

1 es,aki nemileg érett,annak lehet magömlése ,független attól ,hogy spermiumjai érettek ,vagy éretlenek .

Spermium görög szó,magyarúl magot jelent .Mag meg csak akkor tud ömleni,ha van is .Első esetekben csak a prosztata nedve folyik ki,mag nélkül fiataloknál .

A 2 es már igazi magömlésről írt .Ott maradt a fehér folt is .

2015. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Okoskodó 3-mas, a magyar nyelvben a magömlés ejakulációt jelent. És nem kell minden alkalommal mikroszkóp alatt megvizsgálni tartalmaz-e himivarsejteket
2015. okt. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13-14 éves koromban volt egy nyáron, mikor hetente megtörtént. Először nagyon meg voltam ijedve, hogy miért pisilek be mindig éjszaka. Nekem is az tűnt fel, hogy a fekete gatyámon megszáradt fehér foltok vannak. Na akkor sejtettem, hogy ez nem bepisilés volt :D
2015. okt. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy darabos?
2015. nov. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!