Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez az égő érzés a húgycsöve...

Mi ez az égő érzés a húgycsövemben és, hogy szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Amikor a péniszem merev, akkor fáj. Valahogy maga a péniszem egésze. De külön fáj a húgycsövem, ha alul megnyomom, és az az égő, viszkető érzés egész a prosztatámig terjed. Magömlés után külön fáj, sajog a péniszemtől kezdve a fenekemig, mintha görcsbe lenne rándulva.



Nagyon félek ettől. Voltam már több urológusnál, de egyik se tudott velem mit kezdeni. Szedtem be antibiotikumot is, az se segített. Nagyon erős a fájdalom, ha lefekvés előtt maszturbálok és éjjel felébredek, akkor kibírhatatlanul feszít. Néha már nem is merevedik meg teljesen, mert az fájdalommal járna.


2015. okt. 17. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:

ÉS ilyenkor nem érzed úgy hogy vécézned kell? Nekem vizelési és sz.rási ingerem is van ilyenkor.


Általában maszturbálás után jön rám, de előfordul vizelés után is néha. Én sem tudom mi ez. Valami égő érzés mélyen belül és baromi maró hatású.

2015. okt. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És nem küldtek tovább más szakorvoshoz?
2015. okt. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, és akkor leálltam a far*kveréssel, és rá 1,5-2 héttel teljesen elmúlt a fájdalom...
2015. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez prosztata gyulladás .Csináltak már vizeletből baktérium kitenyésztést ? Ez valóban költségesebb ,mint egy egyszerű vizelet vizsgálás .

Egyébként hány éves vagy ?

2015. okt. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A részletes urológiai kivizsgálásnak magába kell foglalnia a szokásos lépéseken kívül a prosztata, a herék és a mellékherék alapos megtapintását, ultrahangos megtekintését. A hagyományos vizsgálaton kívül a vizeletet meg kell tekinteni prosztatamasszázs után is, valamint bakteriális tenyésztést szintén el kell végeztetni. Ez a kórokozók egyes antibiotikumok iránti ellenálló képességéről és érzékenységéről ad fontos információt, mely a hatékony kezeléshez elengedhetetlen


Részletek: [link]

2015. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"A részletes urológiai kivizsgálásnak magába kell foglalnia a szokásos lépéseken kívül a prosztata, a herék és a mellékherék alapos megtapintását, ultrahangos megtekintését. A hagyományos vizsgálaton kívül a vizeletet meg kell tekinteni prosztatamasszázs után is, valamint bakteriális tenyésztést szintén el kell végeztetni. Ez a kórokozók egyes antibiotikumok iránti ellenálló képességéről és érzékenységéről ad fontos információt, mely a hatékony kezeléshez elengedhetetlen "



Mindet elvégeztük, nem is egyszer. Csináltattam számtalan vizelet- és ondótenyésztést, valamint pálcikával közvetlenül a húgycsőből is vettek mintát. Még meg is ultrahangoztak. Semmi. Valami baktériumot kimutattak ugyan, de elvileg annak a jelenléte természetes a végbél körül. Nem tudom, mi ez, de egy biztos: van egy rohadt erős, összetett fájdalom, ami áll egyrészt a húgycső begyulladtságából, másrészt egy rohadt erős, feszítő érzésből, és az egész péniszemet érintő fájdalomból. Nem beképzelem.

2015. okt. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!