Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki tornáztatja a péniszét a...

Ki tornáztatja a péniszét a nagyobb méret vagy a hosszabb erekció érdekében?

Figyelt kérdés

Bővebben, ezekre a gyakorlatokra gondolok vagy ehhez hasonlókra:

[link]


2010. márc. 16. 18:54
 1/7 anonim válasza:
100%
én csak azért h szép kockás legyen
2010. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Például én. (Most, hogy ezt megtudtad, jobb lett neked?)
2010. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen! :D

Szeretném megtudni hogy ki tesz annak érdekében(hányan vannak) hogy neki és a barátnőjének is jobb legyen. ;)

2010. márc. 16. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:

ez kamu sztem,de ha gondolod csináld napi 12 órában.nem a méret a lényeg.tapasztalatból mondom.

23/ff

2010. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem kamu, efelől biztosíthatlak. És igen, nem a méret a lényeg, de ha ilyen gykaorlatokat csinálsz, akkor gyakorlatilag akármeddig elhúzhatod az ejakulációdat, emellett pedig normálisan elélvezhetsz többször egymás után. SZóval végülis annyira azért mégsem felesleges dolog ez...
2010. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19 23 nak üzenem.batya én így is el tudok menni többször is és nem lankad le.az meg a másik h minek késleltetni a jót?a halált kell késleltetni.
2010. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hosszabb erekció? =)
2010. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!