Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Elélvezés előtt és...

Férfiak! Elélvezés előtt és után ti is így vagytok?

Figyelt kérdés

Sokszor kanos vagyok,úgy érzem,hogy tele vagyok energiával,és minden szép csajt megdugnék. Alig bírok magammal. De az orgazmus után teljesen lenyugszom és mintha megbánnám az egészet. Nem szó szerint csak olyan furcsa érzés az egész.

Utána 20-30 perccel később amikor újra üzemképes lesz a szerszámom ismét kívánom a szexet.

Tesztoszteron vagy mégis mi játszik ebben közre?



2015. okt. 21. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

Ez a normális!

60 vagyok, de még most is így érzem mint Te! :-)

2015. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2015. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11%

Ez igy működik.Az játszik közre,hogy elélvezés után a nemi rendszer müködése alapra kell hogy visszaálljon .Ez idő alatt különböző kémiai dolgok játszódnak le .Aztán minden kezdődik előről,mert a férfiak erre vannak kódolva .

Igy dolgozik a faj fenn tartás ösztöne .65 felett is ez van .Elélvezéskor nagyon sok boldogság hormon szabadul fel .

2015. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!