Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FUE hajátültetésről milyen...

FUE hajátültetésről milyen tapasztalatotok van? Hol érdemes csináltatni?

Figyelt kérdés
mennyire látszódik meg azon a helyen az átültetés, ahonnan kivették a hajszálakat?
2010. márc. 16. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs már, de szerintem sehol! Amikor elkezdtem kopaszodni, vettem 3000-ért egy nullást, és 0.5 cm-re nyírva tartom a fejem. Sokkal férfiasabbnak tartanak a kolleganőim, mint a különböző praktikákkal (lenövesztett-átzselézett, parókázott-átültetett) eltakart kopaszodás.

Egyébként a kérdésre válaszolva olyan helyről szedik ki, ahol sűrűbb a haj a kopaszodó részhez képest, de természetesen az eredetihez képest sokat ritkul, hiszen kiemelik a bőrből a hajhagymákat. Sokat. (Magyarul azért csodák nincsenek!) NULLÁSGÉP!

2010. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vannak olyanok akiknek nem áll jól a kopasz fej.

Előfordul, hogy nők kopaszodnak és az Ő esetükben pl. nem igen szokták javasolni, hogy inkább vágják le teljesen.


Többnyire a tarkó tájékáról veszik ki a hajszálakat. Ebből az is adódik, hogy nem lehet bármennyit kivenni, hiszen akkor már biztosan látható nyoma lenne ott ahonnan kivették.

Egy jó klinikánál erre nagyon figyelnek. Ha modern eljárásokkal dolgoznak és jól, akkor nem fog látszani.


Róluk én jókat olvastam.

Néhány ismert ember is Őket választotta.

[link]

2012. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!