Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyér, ha nem húzódik...

Aranyér, ha nem húzódik vissza, akkor kidurranhat és vérezhet?

Figyelt kérdés
Páromnak pár napja fájt a feneke, de akkor még nem néztem meg, hogy miért lehet. Most pedig szólt, hogy a slyuknál érez egy kis dudort,amit ha megnyomott vér jött belőle. Megnéztem és olyan volt, mint egy kis pukli csak már nem volt benn vér. Ez lehet aranyér és esetleg azért durrant ki, mert nem tudott visszahúzódni s a bent lévő vér szétnyomta? Mi más lehetne ott, ha nem aranyér? Ilyenre is jó lehet még az aranyér kenőcs?
2015. okt. 25. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az. Menjen el vele a sebésztere. A "normál" kenőcsöt ne használja rá, ne kerüljön bele sebbe.
2015. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem úgy kell elépzelni, mint egy pattanást, hogy kidurran, vérzés után is ottmarad a duzzanat.

Igen, tüneti kezelésnek is jó a kenőcs, de ha ilyen durva a helyzet, érdemes lehet bekapni pár szem Detralexet, nagyon drága, de 2-3 tablettától minden elmúlik.

2015. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz én nem mennék vele, annyira nem hangzik vészesnek, hogy be kelljen vállalni miatta egy ujjazást. Egyszer voltam proktológián, semmi haszna nem volt, megvannak a bevált házi praktikák (Detralex súlyos esetekre és Aurobin kenőcs megelőzésként és tüneti kezelésnek).
2015. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem durran ki,a lakosság 40-45%-ának van,ezzel él együtt,még gyerekeknél is előfordul.Van olyan aranyér ami nem húzodik vissza.Nagyobb székletnêl pici vérzés lehet,de hamar abba is marad.Erre is jó az aranyér kenőcs,de nem kell nyomkodni,piszkálni.
2015. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!