Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Szerintetek.

Mi lehet ez? Szerintetek.

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem tudom mi lehet ez és csak hétfőn tudok orvoshoz menni. Kicsit aggódok hogy el kaptam valamit, pedig az asszonyomon kívül nem voltam senkivel sem. Neki nincs semmiféle nemi betegsége. Mostanában viszont elég sokat, csináljuk análba ahol azért érhet fertőzés. Fitymán apró ilyen repedés szerűségek vannak, nem figyeltem hogy eddig ott lettek-e volna, viszont nem rég figyelmes lettem-rá. De ezeket csak lankatan látszanak. A fityma féknél meg ilyen vékony piros csíkok jelentek meg. Ez lehet hogy a gumitól lett? Mert tegnap még nem láttam rajta, és meg próbáltuk gumiba. Amit bárhogyan is akartuk nem jött fel... Csak a feléig és elégé szorította. Vége felé már a fityma fékemet érezhetően szorította...

2015. okt. 31. 11:43
 1/5 A kérdező kommentje:
És mostanában elégé büdös hiába mosom meg rendszeresen... Lehet gombás?
2015. okt. 31. 11:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát tudod, az nem odavaló! Nem arra lett tervezve, mint ahogy egy mosógép sem betonkavarásra, ugye érted? Kérhetsz a patikában rá valamit, ahol férfi gyógyszerész van, leirod, vagy félrehivod. Bármitől lehet a baj, akár a gumi, vagy megerőltetés.
2015. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vérfertőzés vagy nemi betegség nem lehet gondolom nem? Remélem a gumitól van és csak megerőltettem... És ha recept kell hozzá?
2015. okt. 31. 12:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Hétfőn mindenféle képen el megyek a bőrgyögyászhoz. Ha addigra nem múlik el, de a büdössége is aggaszt...
2015. okt. 31. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Sem nemi betegség, sem "vérfertőzés" nem lehet, ha az asszonynak nincs.
2015. okt. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!