Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi mástól lehet atlatszó itt...

Mi mástól lehet atlatszó itt ott zavaros, ritkan feheres folyásom?

Figyelt kérdés

Voltam dokinal csinaltak torletet és a kankót kizárták, kaptam vakon antibiotikumot, es 1 hét mulva ujra torletet vettek kivizsgálták minden másra de mivel antibiotikumot szedtem, az eredmény negatív lett. befolyásolta az eredményt a vakon felírt gyógyszer, de nem is segített mivel miután kiszeddtem az orvossságot lassan újra jelentkeztek a tunetek.

most arra várok hogy teljessen kiuruljon a szervezetembol az antibiotikum, majd ismét elmegyek torletre. addig is jó lenne tudni mi jar még hasonló tunetekkel. fajdalmaim nincsenek. a folyas is csak néha jeletkezik, ami meglepő, nyugodt éjjelek után reggel tünetmentes. csak napközben van itt ott folyadék. a válaszokat előre is köszönöm



2015. nov. 4. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Te nő vagy itt a férfiak egészség katagóriájában ?
2015. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
23/F
2015. nov. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!