Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez természetes dolog?

Ez természetes dolog?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.Enyhe fitymaszűkületem van,és egyik este nehézkesen hátrahúztam a fitymámat a makkom alá(először sikerült csak ennyire hátrahúzni).Viszont utána nagyon érzékeny volt a makkom,még megmosni is alig tudtam,mert még attól is szinte fájt,hogy ráengedtem vizet.Ez mennyire normális ilyenkor?Később enyhül ez az érzékenység?Nagyon fontos lenne a segítség,előre is köszönöm.

2015. nov. 6. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ez természetes, mert eddig nem érték ingerek. Később ez enyhülni fog, viszont ha lankadtan is nehézkes a hátrahúzás, az nem is olyan enyhe szűkület. Meg kellene nézetned urológussal!
2015. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,lehet,hogy az lesz.És köszönöm annak is,aki privátban írt!

(Szavaztam is.:D)

2015. nov. 6. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha picit enyhül a fájdalom,akkor meleg vízben minden nap tornáztasd a fitymád és idővel mindig könnyebben tudod majd hátrahúzni.
2015. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!