Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sajnos engem is elért! Nem...

Sajnos engem is elért! Nem megy rendesen a vizelés. Urológushoz még nem akarok menni, milyen gyógyszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 10. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, végülis nehogy elmenj urológushoz. Még a végén kiderülne, hogy kezdeti stádiumú, még áttét nélküli prosztatarákod van, ami simán műthető lenne, talán még utókezelés sem kellene és élhetnél vígan 95 éves korodig.
2015. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, de gyáva kutya vagyok. Ha nem fenékbe nyulás lenne, akkor elmennék, de azt valahogy nem tudom elviselni.
2015. nov. 10. 13:39
 3/9 anonim válasza:

Szia!

MIndenképpen menj el, mert az ilyet nem nagyon lehet máshogy kezelni (Tapasztalat)! Én is sokáig féltem, hogy égő lesz meg ilyenek, de mikor már benntvagy a kórteremben, akkor mindenre gondolsz, csak arra nem, hogy megalázó. Egyébként ez a fenékbe nyúlás dolog nem vészes, nem fáj, és kb 2 mpig tart!

Menj el mindenképp :)

2015. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kitapintásos vizsgálat pár másodperc, a vérvétel tovább tart. Az urológusnak te csak ugyanolyan munkadarab vagy, mint a másik egytucat még aznap. Külön helységben vizsgál, nem az aszisztesnsek előtt.

Szedd össze magad és menj el, lehet hogy az életed a tét! Gondolj a családodra! 1-es voltam.

2015. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ma vettem egy saballót, és egy hónapig kipróbálom, hogy segit-e valamit. Ha nem akkor nem lesz más választásom, mint a doki. 65F.
2015. nov. 10. 18:03
 6/9 anonim válasza:
Én is tudom férfiként, hogy tabu dolog , de először túlesik rajta az ember, aztán már olyan mint egy akármilyen sima vizsgálat :) Nekem felfázás miatt kellett mennem, 21 éves vagyok!
2015. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kérdező még ahhoz is gyáva ,hogy a korát megírja .

Pedig az orvosnak is fontos,más okozza 21 évesen,és más 70 körül .A gyógyszert az orvos írja fel .

2015. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyáva kiirni a koromat, csak jobban meg kell nézni.
2015. nov. 10. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok éves. két napja ahuvelyembeturkaltak es a hugyholyagomba dugtak fel egy csovet jovoheten meg a seggembe is kapok+a holyagomba egyszerre. Ha en kibirom no letemre hogy egy ferfi igy matasson bennem akkor te is. raadasul egy holyagtukrozes millioszor fajdalmasabb mint hogy bedugja az egyik ujjat a seggedbe -.-
2015. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!