Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milehet a bajom? Mikor vizelek...

Milehet a bajom? Mikor vizelek utana valami atlatszo nyulos tavozik a peniszembol kb fel oran keresztul ugy 2hete korul.

Figyelt kérdés

Orvoshoz kene mennem? es ha igen mit vizsgal a doki es ho

gyan vegzi a vizsgalatot?

Kerlek irjatok pontos menetet.



2015. nov. 13. 10:41
 1/3 anonim válasza:
Igen:) letolod a gatyad es atvizsgal mindent, illetve vesz mintat a valladekbol, azt meg kivizsgaljak. Mindenkeppen menj orvoshoz.
2015. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam akkor jelentkezett ilyen probléma, mikor taoista gyakorlatokat végeztem és mellőztem a maszturbálást. Kb. 1-2 hét után jelentkezett.

Ha ritkán szoktál maszturbálni vagy szexelni, akkor a felhalmozódott prosztataválladék is okozhatja.

2015. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%

1.es talán csak te gondolod hogy igy vizsgál a doki .

Pisil a rendelőben ,aztán várakoznak ,mikor jön a nyulós nedv .A váróban meg már a betegek ölik egymást .

A doki jól tudja ,ilyenkor mi is lehet .

Szerintem csak most vetted észre ,hogy pisilés után még hosszabb ideig szivárog lefelé .Ez a nemi szerv anatómiájából keletkezik .

2015. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!