Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Arcszőrzet növekedésére...

Arcszőrzet növekedésére meddig lehet várni?

Figyelt kérdés

Augusztusban lettem 20 éves és még mindig szinte semmi arcszőrzetem nincs. Van egy nagyon picike bajszom, meg az állam alatt is néhány szál, amiket muszáj borotválnom, mert nagyon hülyén néznek ki, ha megnőnek, de ezek már kialakultak kb 1 éve, azóta semmi.


Édesapámnak és mind a kettő nagyapámnak volt normális szakálla. (más ügyből kifolyólag) csináltunk egy vérképet/hormontesztet és a tesztoszteronom is rendben volt. Ennek ellenére 20 évesen kezdek lassan letenni arról, hogy valaha is lesz normális szakállam. Nagyon szeretnék, mert nagyon kerek az arcom és formálna rajta, de ebben a tempóban sohasem jutok el addig.



2015. nov. 15. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A hormonszinted attól még lehet normális, hogy a szakállad gyér. Még megerősödhet, de az is lehet, hogy később sem lesz túl dús arcszőrzeted. Ez a genetikán múlik.
2015. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg a genetikán múlik... Én most vagyok 15 éves és 2 naponta kell borotválkoznom mert nem akarom hogy egy medvének nézzenek borostával...
2015. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Lányként miért akarsz szakállat ? A bajusz is elég gáz.
2016. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelők az adottságaid hozzá eltarthat a 20-as éveid végéig is mire lesz számottevő.
2016. jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 23 évesen kezdett erősödni, 20 évesen csak az államon meg az orrom alatt nőtt.
2016. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!