Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanás szerű kinövés a...

Pattanás szerű kinövés a zacskómon, mi lehet az? Mitől lehet az? Nem pattanás mivel kicsit keményebb és már régebb óta ott van.

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is volt, mit mondjak?nagy élmény...

Az van, hogy ha nem gyulladt a környéke,akkor vagy hagyod a francba, vagy valakit megkérsz, hogy nyomja ki...fájni fog, előre szólok...én sk kinyomtam, de majdbeszartam közben...utána, illetve előtte svédcseppel kezeld, illetve az eredeti körömvirág kenőcs is jó, ha begyullad.

2015. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg faggyúgyülem,ha változik akkor érdemes megmutatni orvosnak, de ne nyomkodd,ne piszkáld. Ha zavar akkor inkább menj el orvoshoz meg fog nyugtatni.
2015. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A zacsi tele van izzadás miriggyel.Nem kel mindet azonnal nyomkodni .
2015. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam mint az egyes. Nekem is sokszor volt ilyenen, én is kinyomkodtam. baromira fájt, de inkább fájjon, mint égjek vele az orvos előtt. Kinyomtam, és utána átdörzsöltem apám arcszeszével. Na bakker az is csípett rendesen XD

De mindig megoldottam fürdés közben. Mára már elmúlt.

2015. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!