Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet borostám?

Lehet borostám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves fiú vagyok de még nem igazán szőrösödik az arcom. A bajuszomat borotválni kell, de az se annyira látszik mert szőke pihe valamint a "pajeszt" is borotválom, de az is lassan nő és csak pihékből áll. Elvileg genetikától függ az arcszőrzet. Édesapámnak, sűrű és sötét az arcszőrzete, nekem is lehet olyan?

2015. nov. 17. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már pihék láthatók ,akkor van esélyed neked is .
2015. nov. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg anyád férfirokonait is.
2015. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindenképpen borostás leszel... van, akinek csak 18-19 éves korára kezd szúrni az álla.
2015. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Édesanyám férfi rokonai is borostásak.
2015. nov. 17. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Majd ha annyi idős leszel mint apád. Ne akarjál már 15 évesen borostát!
2015. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De apának is volt már fiatalabb korában is. Nem azt mondom h most akarok borostát, csak nem akarom h később ne legyen arcszőrzetem.
2015. nov. 17. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Akarod vagy nem akarod, ez nem rajtad múlik.

Genetika. A fogantatásod pillanatában már eldőlt az, hogy neked mennyi borostád, szőrzeted, magasságod, izmod, rákod, cukorbetegséged, satöbbid lesz.

2015. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jo lenne meg is tudni, ha már ilyen korán eldőlt
2015. nov. 17. 21:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Én veled egyidős vagyok, és nekem már rendesen borostás az arcom, állam, bajszom... Tehát nem az a pihe szőr amit említettél, hanem sötét szőr... És 2 naponta borotválom
2015. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd, 15 éves vagy, semmivel nem vagy még elmaradva. Nekem olyan 25 éves korom körülre alakult ki teljesen a borostám, de akkor már olyan sötét, sűrű és erős volt, hogy másnak 40 évesen sincs olyan. Viszont 15 évesen meg szinte semmi sem volt még.

Egy javaslat: ha elkezdesz edzeni és több fehérjét próbálsz enni, akkor növekedni fog a tesztoszteron szinted és ezáltal gyorsabban sűrűsödik majd a borostád is.

2015. nov. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!