Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a péniszem vége ha...

Hdoghun kérdése:

Miért fáj a péniszem vége ha hozzá érek?

Figyelt kérdés

Kor: 18

Nem: Férfi

A makkomnak szerintem normális lila színe van, de a körvonalán egy erősen lila, látszólag eltérő színű csík fut, amin fehér pöttyök (gümecsek vannak)

Izgalmi állapotban csak félig tudom hátra húzni és nem csak a fék miatt (látszólag), de az is rövid.

Ha nem izgalmi állapotban van, akkor rendesen hátra tudom húzni, akkor nincs gond, de megérinteni még akkor sem igazán.


Nem igazán tudom mit kéne tennem, mi lenne a legjobb lépés. Ebben kérem a segítségüket ill. tanácsukat, ha önöknek is hasonló gondjuk van.


Dokihoz nem igazán merek elmenni, bevallom kicsit félek illetve kicsit kínos ez a téma, örülök ha itt le mertem írni.



2015. nov. 19. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Amit a makk peremén tapasztalsz, a kis fehér pöttyök azok a Pearly Penile Papules egyfajta kis mirigyek. Csupán esztétikai elváltozások. Nem okoznak gondot, nem fertőznek.

A relativ fitymaszűkülettel és a rövid fékkel viszont jó lenne orvoshoz fordulni. A makkod is azért érzékeny mert nemigazán volt még csupaszon ezért nagyon érzékeny.

Nézd meg ezt a videót és a végén mutatott címeken kaphatsz választ szakembertől a problémáidra.

https://www.youtube.com/watch?v=a9DvxYzAJp8

2015. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fiatal korban mindenkinek nagyon érzékeny a makkja,ez meg a fajfenntartás miatt van így .A lila szín inkább egyéni lehet,mert zöme inkább rózsa szinü A makk alján aztán az izomgyűrű,valóban lila szinű .Egy enyhébb szűkületről írsz.Amit netán még otthon is lehet korrigálni,kitartó művelettel .Az orvosok a nekik legegyszerűbb megoldást választják .Nem kell szégyelni az ilyen dolgokat,nem az egyedüli vagy ezzel.
2015. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!