Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Találtam ma a bal herémen egy...

Pixelsoldier kérdése:

Találtam ma a bal herémen egy kb 2-3 mmes csomót a bal herémen?

Figyelt kérdés
A csomó kemény és kissebb nyomásra fáj. A csomó a mellékhere és a here között van. A másik oldal tiszta, ott semmi extra nincs. Köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 24. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az előző kérdést is te írtad. Ne húzd az időt, irány az urológus.
2015. nov. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. Ezt tegnap este találtam.
2015. nov. 24. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó, akkor leírom neked is. Ne várd, hogy interneten keresztül neked ezt laikusok itt diagnosztizálni fogják. El kell menni urológushoz és ő tapintással, illetve ultrahanggal meg fogja állapítani, hogy mi az.


Egy dolog viszont biztos: a herén/herében semmiféle kemény csomónak nincs helye. Mert sem maga a here, sem a mellélhere, sem az ondóvezeték nem kemény. Pláne úgy, hogy eddig nem volt ott és ráadásul csak az egyiknél van.

Nagyon fontos, hogy minél előbb elmenj urológushoz, mert ha gond van, akkor az idő a legfontosabb.

A korodat mondjuk leírhattad volna.

2015. nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Már keresem hova tudok menni. 36 vagyok és angliában dolgozok jelenleg.
2015. nov. 24. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Go to your MD.
2015. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4: Nincs mit. Majd írd meg, hogy mi lett végül.
2015. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köv péntekre kaptam időpontot. Hiába mondtam bármit. Az urológiához időpont kell. Nem érdekelte őket h akkutt eset vagyok. Az NHSbe mentem. Van angliába olyan kórház ahol egyből megnéznek?
2015. nov. 26. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!