Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kicsi piros pötty a makkomon,...

Kicsi piros pötty a makkomon, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja vettem észre, de azóta semmi tünetet nem észleltem. Nem viszket, nem fáj, nem szúr, nem érzékeny, semmilyen szaga nincs, és a vizelés is normális. Nemi életet még nem élek, és az önkielégítést sem viszem túlzásba. Mindennap kellően megtisztítom és naponta cserélek alsóneműt.

Kicsi piros pötty, talán piros pattanásra hasonlít, a húgycsőnyílás mellett van. Nem annyira látható, csak leginkább oldalról nézve feltünő. Talán 2-3 is van de inkább 1 van ami tényleg kitűnik. A húgycsőnyílásomnál kicsikét pirosabb a makkom bár ez nem tudom mennyire normális. Mi lehet ez? Mostanában talán többet szappanozom a péniszem, nem lehet valami köze hozzá?Bár kétlem, mert akkor viszketne. Mi lehet ez? A segítő válaszokat előre is köszönöm!



2015. nov. 24. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Mi lenne ,kicsi piros pötty .Ha eddig okozott más gondot,mint hogy figyelgesd,ez után sem fog .
2015. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Maxi már megint pontoztál .
2015. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad semmiféle "pöttyök" kezeléséről látatlanul nyilatkozni. Legtöbbször persze ártalmatlan dolgok ezek,de lehet bármilyen betegség, fertőzés részjelensége, tünete is.Ráadásul nem is lehet mindezt elintézni annyival, hogy kenje ezzel azzal.És mi van a partnerrel akitől elkapja a gombásodást, fertőzést stb.Őt ki kezeli ? Tessék neki nőgyógyászhoz menni, addig óvszert alkalmazni , önt is lássa orvos hátha nem csak kis pöttyök vannak, hanem belső gyulladás amire komolyabb gyógyszer is kell.

A betegség nem csak az ami látszik ,hanem olyasmi is lehet amit ön nem észlel ,érez.

Persze tudom a TV-ben azt látja ha van valami panasza arra van valami szer, bekeni és elmúlik. Nos ez a reklámokban van igy, az életben nem. A reklám nem szól arról, hogy mitől van ez a tünet? Csak ez a tünet van ? Mi a betegség ? Szóval az orvosra szükség van és nem csak azért hogy irjon egy receptet.

Nézze meg www.potenciaklinika.hu oldalamat is minderről.


Dr. Fekete Ferenc

2016. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Piros pötty gomba is lehet,canesten krém jó rá,de 2 hét a kezelése reggel,este kenni kell.

De irritáció is okozhatja új szappan,tusfürdő,mosószer használatától

2016. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért mert mostanában többet mosom szappannal.. azért canestent kiváltsam vagy csak hagyjam abba a szappant? És köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 12. 20:31
 6/9 A kérdező kommentje:
És így jobban utánna járva, leginkább szemölcsre emlékeztet... bár nem mindig lehet észrevenni.
2016. jan. 12. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Túl sokat ne szappanozd.Mosd meg hogy tiszta legyen,de ne szappanozd agyon.És figyeld javul e.Ha 2 hét alatt semmi javulás,jobb lesz ha dokihoz mész.


Nekem pici piros pöttyök voltak,gombánál.

2016. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! És milyen tünetekkel járt? Mert nekem eddig semmi tünet.
2016. jan. 12. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem viszketet,csak pici piros pöttyök lettek a makkomon.Csak látvány volt mint tűnet.


2 törölközőt használtam egyet a testemre,egyet meg amikor fürdékor a péniszem töröltem,ne hogy a testem más részén is kiütés legyen.Reggel,meg fürdés után használtam a krémet.Meg mindig kezet mostam wc előtt-után.

2016. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!