Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Olanzapin Teva gyógyszer...

Olanzapin Teva gyógyszer okozott valakinél impotenciát?

Figyelt kérdés

A gyógyszer dobozában benne is van, hogy okozhat nemi zavarokat mind férfiaknál mind nőknél

Nálam sajnos okozott is, az agyamban a szexuális ingert teljesen megszüntette, fizikális erekcióm nincs vagy pedig jobb esetben 50%-os amivel nem érek semmit :(

Másnál is okozott hasonló panaszokat és mi lehetne a megoldás?



2015. nov. 27. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

és szexuális zavarok, mint például a nemi vágy csökkenése férfiaknál és nőknél vagy merevedési zavar férfiaknál.

Tehát ez is bent van a pakliban .

2015. nov. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát köszönöm, valaki azért szólhattott volna, hogy a 3 hónapos kúra végén egy kiégett százéves öregember leszek akit meg sem mozdit a muff látványa illettve a farka se áll mert akkor bele se kezdek, nem ért annyit az egész gyógyszerkúra :/

1 mg Frontinnal kábé ugyanott voltam mint egy 5mg-os Olanzapinnal mégis állt a zászló,mostmár ennek is vége mehetek Viagráért

2015. nov. 27. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne nyekeregjél máááá. Ha meggyógyulsz, visszakapod amid volt. Különben a gyógyszerre is rá van írva, hogy ez a hatása. És azt sem hiszem, hogy neked egy fél frontin megoldotta volna a pszichés betegségedet.

Szal a megoldás az, hogy szeded a gyógyszered, meggyógyulsz, és elfelejted az egészet.

2015. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A gyógyszerkúrát abbahagytam már két hónapja és maradandóan hatott arra a részre is az agyamban ami a szexualitást kontrollálja

Nekem senki nem közölte, hogy nemi vágycsökkenést okoz, akkor el se kezdtem volna szedni, utólag a saját tapasztalatomon látom az eredményt

A gyógyszereket meg hiába szedem ha az utcára is alig birok kimenni, emberek közé menni meg pláne nem, minden nap egy harc számomra, az állandó rosszulléttel való küzdés

A betegségem 2011 óta tart és egyre súlyosabb phszihés állapotokba kerülök és amim megmaradt a normál életemből azt is elvette az Olanzapin

Szóval a kérdés nem ilyen egyszerű

2015. nov. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!