Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Problémát okoz a kicsi pénisz?

Problémát okoz a kicsi pénisz?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos elég pici jutott.
2015. dec. 6. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi neked a kicsi? 5 centi, vagy 12?
2015. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10 cm.
2015. dec. 6. 12:16
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
és hány éves vagy,milyen testalkatú? Ha gondolod írd meg privában,de tényleg ez fontos szerintem.
2015. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A korod azért lényeges lenne közölnöd. A kérdésed alapján az tűnik ki hogy még fiatal vagy. Nem próbáltál még szexelni. Ez esetben ha 20 év alatt vagy még van esély hogy növekszik.
2015. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Ezt az üzenetet kaptam az egyik válaszomra.

[link]

Ez az ember teljesen komplett?

2015. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Én most csak azért írok ide, hogy lepontozhasson. Ha erre jársz, nyomhatod a pirosat és utána csapd is ki a fütyid örömödben :D
2015. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ez orvosilag már nem számít kórosnak, tehát elég lehet a rendes nemi élethez!

# 5 Ne vedd magadra, mert megszállottan kötekedik mindenkivel, főleg azokkal, akiknek 79 százaléka van (és sajnos tisztességtelenül le is pontoz benneteket is), mert azt hiszi, hogy mindegyik én vagyok, és nem érti, hogy az a százalék nem azonosítójel... Érdekes, hogy éppen ő pontoz szimpátia alapján, és lesi a százalékot, miközben másokat vádol ugyanezzel...

2015. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2015. dec. 7. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy okoz problémát. Ha funkciójában mindenhogy működik akkor ez csak technika kérdése. Ugyan olyan ez, mint hogy probléma ha valakinek nem kockás a hasa? Probléma ha valaki nem kék szemű? Minden csak nézőpont kérdése, mégis rengetegen élnek boldogan attól, hogy nem olyanok mint világunk diktálta trendi dolgai vagy méretei.
2015. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!