Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől viszket a makkom és a...

Mitől viszket a makkom és a fitymám?

Figyelt kérdés

Olvasgattam, gondoltam arra hogy esetleg gomba, DE HOGY HONNAN azt nem tudom, mivel szűz vagyok, szóval...nem hiszem hogy egy félresikerült gumi nélküli szex okozta volna.

A makk hátsó részén viszket, és maga a fityma belső hátsó része is. Ha megvakarom, akkor csak jobban viszket, és egyre jobban, és így tovább. Kb 2 hete figyeltem fel rá, de nem tudom mi lehet ez.


Canesten ?

És mitől ?

17/F



2015. dec. 10. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami nem odavaló baktérium került oda, ami most ott szaporodik. Ha egyszerű szappannal lemosod az érintett részt, a legtöbbször már az s használ. De szappan nélkül is megy a dolog, ha a hüvelykujj begyével erősebben ledörzsölöd a nyálkahártyát, ami az ott levő baktérium réteget is leviszi.
2015. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én már megmostam rendesen, minden részt beleértve, smegma nincs, nincs semmi sem. Piros a fitymafékél, valamint az ahhoz hozzáérő résznél.


Mossam meg mégjobban ???

2015. dec. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!