Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz-fájdalom, mitől?

Pénisz-fájdalom, mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fiúkat kérdeznék, akivel volt már hasonló, vagy tudja mi lehet ez, kérem segítsen. Kb 2 hónapja van ez a problémám:


Ha nyugalmi állapotban van a hímvesszőm és ilyenkor is csak akkor ha össze van zsugorodva-angolul hard flaccid penis-nek nevezik ezt- szóval ilyenkor kb. 10/2 intenzitású állandó tompa fájdalmat érzek a péniszemben. Néha erősebb, néha gyengébb, de volt már hogy kifejezetten fájt.


Erektált állapotban semmilyen panaszom nincs és a merevedés minősége is megfelelő. De ha a külső hőmérséklet, vagy fizikai munka, vagy bármi más miatt összezsugordik a péniszem (hard flaccid) elkezd fájni és a fájdalom mindaddig fennáll, míg el nem ernyed újra vagy merevedés nem történik. Szakorvosnál is voltam már vele, megnézte, azt mondta beképzelem és hogy nyugodjak meg...

Volt már valakinek ilyen vagy ehhez hasonlo gondja? Előre is köszönöm a segítséget!



2015. dec. 15. 01:11
 1/1 anonim ***** válasza:

hát hogy néha fájt volt de az csak egy olyan nap után mikor nagyon sokat szexeltem és még kivántam és csináltam és másnapra fájt de az elmuúlik:D

de inkább kérj ki egy másik orvos szak véleményét lehet h érzékeny vagy vmire ..vagy lehet elkaptál vmit a barátnödtöl vagy más lánytól

2015. dec. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!