Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most múltam 13kb másfél...

Most múltam 13kb másfél hónapja, és csak 8cm-es a péniszem! (mereven) Ez normális? Nem nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
Légyszi normálusan mertén komolyan gondolom ezt a kérdést.Nemkell orvoshoz mennem vele?
2010. márc. 23. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Normális méret 13cm körül van, 20éves korodig ráér nőni:) Szóval semmi gond, "szerintem" normális :)

/R/

2010. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, még bőven ráérsz ezzel. Még biztos nőni fog. Van akinek hirtelen nő meg, nem fokozatosan.

Szerintem ne aggódj, nagyon fiatal vagy még nagyobb lesz, hidd el :)

2010. márc. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2010. márc. 24. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ennyi cska én 12 vok:D
2010. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
13 évesen sztem nekem se volt több! Olyan 15 éves koromtól kezdett nőni látványosan!!! No para nőőőőni fog az mééég! :D
2010. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A baj akkor következik, be ha ezzel túl sokat foglalkozol.

Ha barátnőd lesz, és ő kicsinek találja, akkor ráérsz vele foglalkozni. Egyébként meg van, akinek a 20 cm is kicsi, meg van akinek a 13 is elég. :)

2010. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem,valószínűleg kisnövésű is vagy.Ezzel a témával kapcsolatban egy csomó srác írt és ki is derült,hogy jó pár közöttük,jó 1 vagy fél fejjel kisebb is volt az átlagnál.


Nézd ha valaki kisebb növésű akkor gyakran a biólógia érés,szőrősődés is később indul meg nála,pl 12,5 éves kor helyett 14-16 éves korig.Egyébként az sem mindegy hogy milyen magas valaki,aki alacsonyabb annak gyakrabban kisebb is van.Még fog nőni,de azt tudnod kell nem mindenkinek lesz nagy.Van hogy valakinek felnőttként is csak 7-8 cm de ha feláll jó 10 cm-t nő,és van akinek alapból nagy de ha áll csak pár cm-t nő.Az átlag méret nálunk 14-17 cm.Szóval még van időd.Azt jobb ha tudod hogy a te korodba a legtöbb srác kamuzik a méretéről,a fejlettebb,magassabaknál szokot 13cm lenni,szóval az ilyen 17 cm-ket ne vedd be,csak egymást szivatják.Persze van néha kivétel,de ritka.Minnél kisebb valaki kezdettben annál kisebb a cucca is.


Milyen magas vagy és alapjáraton mekkora az sem mindegy.

2010. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd kicsi,nem hazudok,de ennyi idősen ez normális.Nem mindegy milyen magas vagy.Mekkora nyugalmi állapotban?Több 13-14 éves is írt ők is 8-11 cm-et írtak szóval nyugi
2010. márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!