Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen bőrkeményedés...

A péniszemen bőrkeményedés van. Mivel lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
Belül a makkom alatt helyezkedik el.

2015. dec. 22. 18:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
kb. 1 éve.
2015. dec. 22. 20:21
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, a 79 es átver,azért kérdezget annyit .
2015. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mindegy. Legalább minden infót kiszedett belőlem. Így mindenki jól informált lesz. :)
2015. dec. 22. 20:37
 14/17 anonim ***** válasza:

Bőrkeményedés azokon a bőrrészeken van, ami intenzív használatnak van kitéve, ez a bőr védekező mechanizmusa a fizikai hatások elleni megvastagodás. Ha egész évben kertet ásol, bőrkeményedések lesznek a tenyereden.

Nade mitől lenne bőrkeményedés a farkadon???

Szerintem menj el az urológiára, vagy a bőrgyógyászatra, mert a makkodon nem szokott bőrkeményedés lenni...

2015. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én nem gondolnám hogy az bőrkeményedés. ott nem szokott kialakulni.
2015. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Lichen Sclerosus et atrophicusod lehet. Nekem is ilyen volt, azt hittem bőrkeményedés.


Száraz, fehéres elváltozás a fitymán körös körül egy vékony sávban. Nekem fitymaszűkületet is okozott lassacskán. Be is repedezik, kisebesedik a bőr, mert az éritett területen elveszti rugalmasságát. Nem ismert hogy mi okozza, nem fertőzés, nem rák, hanem csak elváltozás. Ugyanakkor növeli a rák kialakulásának valószínűségét.


Nem lehet megszüntetni, a körülmetélés a megoldása.

2015. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő köszönöm a választ.
2016. márc. 31. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!