Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmeteles utan meg mindig?

Korulmeteles utan meg mindig?

Figyelt kérdés
Kerdesem annyi lenne, hogy 3 hete meteltek korul es ugye odema alakult ki a makk alatt korbe, ami elvileg normalis. De masoknal azt latom, hogy ez ket,harom het alatt eltunik. Nekem viszont semmit sem javult.. Eleg nagynak bizonyul, ugyanolyan mint amikor leszedtek a kotest a mutet utan par nappal. A doki szerint ez rendben van es neogranormonnal kell kenegessem es azt is mondta, hogy nyomkodjam. A varratokat o maga szedte ki , ugyhogy azok nincsenek mar benne. Az akinek volt teljes korulmetelese az irjon, hogy szerinte ez normalis. Ha kell kuldok privatba kepet.
2015. dec. 24. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem volt metêlésem.Én ellenzem is ezt a műtétet,ha csak nem olyan mértékű a fitymaszűkület hogy ez az egyetlen megoldást.



De ha az orvos azt mondta normális akkor nyugodj meg.Senki nem egyforma,vannak szerencsésebbek akik megússzák az ödémát,akiknél bármiféle sérülés gyorsabban gyógyul,míg másoknál sajnos sokal több idő ez.

Nyugodj meg,sajna neked valószínűleg több idő kell hogy elmúljon.

2015. dec. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve volt körülmetélésem, már nem emlékszem, hogy ennyi idő alatt múlt el az ödéma, de nekem is egy örökkévalóságak tűnt. De nyugi rendben meg fog gyógyulni. A nadrág viselése is kellemeten lesz egy darabig, de aztán meg oké lesz az is.
2015. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!