Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem. Megszeret...

Rövid a fitymafékem. Megszeretném műtettni de előtte a fő orvosommal kell beszélnem? Kérdés lejjebb

Figyelt kérdés
Az orvosok titoktartást fogadtak ? Szóval ha elmondom neki akkor nem mondhatja el senkinek?

2015. dec. 26. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom ehhez miért szűkséges főorvos ?

Nem fogja elmondani,de ha 18 at nem töltötted be ,akkor a szüleid is fognak erről tudni.Nélkülük nincs beavatkozás műtétileg .A törvényt is be fogja tartani .

2015. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom a rendes orvosom ad beutalót,elmúltam 18
2015. dec. 26. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Urológiára nem kell beutaló,csak taj kártya .
2015. dec. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orvosod reklámot fog feladni a helyi újságba, plakátfelületet bérel, sőt reklámidőt is vesz majd a kereskedelmi csatornákon hogy hirdesse hogy neked rövid a fitymaféked.
2015. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
A 3 as válasz tökéletesen jó,csak a bunkó lepontozta ,hogy megtévesszen .Ilyenek is vannak itt az oldalon .Ez jelenti neki a kiélvezést .
2015. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell itt az orvosoddal beszélni és nem kell beutaló.


A legjobb ha urológiára telefonon bejelentkezel úgy gyorsabban bejutsz majd(de simán vizsgálatra elmehetsz) tb kártyát,személyit viszel majd magaddal aztán az urológussal majd meg tudsz a műtet időpontjába egyezni

2015. dec. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös én meg felpontoztalak.
2015. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!