Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fogok-e még nőni? Hogy lehet...

Fogok-e még nőni? Hogy lehet megállapítani az izületek vastagságát?

Figyelt kérdés
14éves vagyok 1hónap múlva 15 és 182cm vagyok, nem szeretnék már nőni a családban én vagyok a legmagasabb anya a vállamig ér apa meg kb fél fejjel alacsonyabb senki nem magas a családunkban.Nagykoromba fitnessmodell szeretnék lenni és ezért nem akarok nagyon nagyra nőni.Jah és még annyit h honnan tudom megállapítani h milyen vastagok az izületeim?
2015. dec. 27. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sok tizenéves meg egyre magasabbra szeretne növekedni .Kérdezd meg a szüleid ,az ő szüleik,nagyszüleik milyen magasak voltak .Mert az ő génjeiket is örökölhetted ,és máris magasabb leszel .A növekedést a növekedési hormon szabályozza,a pajzsmirigyben .A növekedési hormon meg mitől tud több lenni,vagy hathat rá ellenkezőleg ,sajnos nem irhatom meg.Mert ez nagyobb kárt okozhat neked ,ha azt tartanád be .
2015. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mêg nőhetsz,de lehet hogy meg is állsz a nôvésben.Örülj neki hogy ilyen magasra nőttél,az is kellemetlen tud lenni amikor valaki férfi létére akkora mint a csajok.Felkapnak a csajszik egy pici sarkú cipőt aztán már kisebb is a férfi mint ők.
2015. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
attol fűgg hogy fiu vagy evagy lány? ha lány aakkor nem fogsz már nöni
2015. dec. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!