Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mellekherem az?

A mellekherem az?

Figyelt kérdés
Ket hete voltam hasi UH-n, mert neha fajt a bal csipom. Ott az orvos aztmondta minden rendben. De ismetelt pisiles utan is maradt meg 200ml vizelet a hugyholyagomban. (Elotte legalabb 1 litert megittam) Elmentem urologushoz azt mondta, hogy minden rendben, mindent kipisiltem, de 3 honap mulva jojjek megint. A prostatam is rendben volt. A jobb herem alapbol nagyobb mint a bal. Ha a jobb heremen alulrol felfele huzom az ujjam akkor feljon egy kis csomo feleseg. Ugyanez a bal heremnel csak kisebb verzioban es kevesbe latszik de kitapinthato. A mellekherem az nem? Tudni illik nagyon parazok most, amugy is kicsit hipohonder vagyok :( ( csaladi orokssg :D ) 17F
2015. dec. 30. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Igen, lehet a mellékhere, vagy herevisszér. Ha visszamész az urológushoz mond el ugyanezt neki. Ő biztos jobban tudja mi lehet, esetleg meg is nézi UH-val.
2015. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!